1. PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī "Konfidencialitātes politika" (turpmāk "Politika") attiecas uz visiem uzņēmuma SAMPO Ltd SIA (turpmāk "Mēs", "Mums", "Mūs") "Vietnes" (turpmāk "Vietne") "Lietotājiem" (tālāk tekstā - "Jūs", "Jums", "Jūsu").

Pirms lietotāja profila izveidošanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, tāpēc lūdzu, regulāri to pārlasiet.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un "Lietošanas noteikumos" (turpmāk "Noteikumi").

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu lietotāju un vietnes apeklētāju, tostarp Jūsu, privātumu un drošību.

Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs izrādat mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā novērtējam un cienām Jūsu datu privātuma un konfidencialitātes nozīmīgumu.

Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegtu mērķi – pilnvērtīgi izmantot vietnes funkcijas vai saņemt informāciju.

Mēs cienām Jūsu privātumu un darām visu iespējamo, lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.

Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.

Informāciju trešājām personām var izpaust tikai pamatojoties uz likumīga pieprasījuma, līguma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, izveidojot lietotāja profilu. Jūs apliecināt, ka apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.

Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā. Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

2. KĀDUS DATUS MĒS APKOPOJAM UN APSTRĀDĀJAM?
Izveidojot lietotāja profilu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Izveidojot lietotāja profilu, personas datu iesniegšana ir obligāta. Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:

- lietotāja vārds un uzvārds;
- tālruņa numurs;
- e-pasta adrese;
- dzīvesvieta.

Mēs apstrādājam, taču neuzglabājam šādus bezpersoniskos datus:
- sīkdatnes.
Privāto informāciju izmantojam tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar lietotājiem. Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalojumus.

3. KĀDEĻ MĒS APKOPOJAM JŪSU DATUS
Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:
- atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegtu Jums informāciju;
- nodrošinātu Jums personalizētu piekļuvi mūsu vietnei;
- sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.

4. CIK ILGI MĒS UZGLABĀJAM JŪSU DATUS
Lietotāja personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:
- lai sazinātos ar Jums par pieprasījumu;
- lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības.
Pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiks iznīcināti, ja Jūs nepieprasīsiet savu datu dzēšanu, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SAMPO Ltd SIA ofisā (ar personu apliecinošu dokumentu) šajā periodā vai sūtot pieprasījumu uz pasta adresi Piedrujas iela 11, 118 kb, Rīga, LV-1073, vai uz e-pastu info@eneosoils.lv

5. KĀ TIEK ORGANIZĒTA DATU AIZSARDZĪBA
Lai aizsargātu Jūsu personīgos datus, mēs izmantojam visas mūsu pakalpojumu sniedzēja iespējas, tostarp pastāvīgu fizisko aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi. Mūsu vietnes drošība nodrošināta izmantojot šādus, kā arī citus, līdzekļus:
- datu pārraides šifrēšana, izmantojot SSL standartu;
- piekļuve personiskajai informācijai un datiem ir ierobežota un iespējama vien mūsu izraudzītiem un pilnvarotiem darbiniekiem,
- datu centru darbiniekiem nav fiziskas un / vai attālinātas piekļuves mūsu vietnes serveriem;
- objekta diennakts fiziskā apsardze un pastāvošie iekļūšanas ierobežojumi;

6. DATU NODOŠANA TREŠĀJĀM PERSONĀM
Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

7. SĪKFAILU POLITIKA
Sīkdatnes ir nelieli informācijas fragmenti, kurus vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, vietnes apmeklējuma laikā. Tas ļauj serverim apkopot informāciju no pārlūka, tādēļ, atgriežoties vietnē, Jums nav atkārtoti jāievada dati. Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā sīkdatnes darbojas vietnē www.cookiecentral.com.

8. KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES
Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai:
- uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti;
- atpazītu jaunus vai esošos klientus;
- atcerētos Jūsu preferenču iestatījumus;
- atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasīt, lai Jūs to darītu vēlreiz);
- atcerētos, vai Jūs piekrītat (vai ne) izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē;
- savāktu uzticamu informāciju par Vietnes lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus;
- analizētu, kuras lapas Jūs apmeklējat un kādus lietotāja konfidencialitātes rīkus Jūs izmantojat.
Ieslēgtas sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām, taču tās nodrošinās Jums labāku pieredzi, vietni izmantojot. Tomēr Jūs jebkurā laikā varat dzēst vai bloķēt sīkfailus. Tādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas nevarēs pareizi darboties. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā. Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

9. LIETOTĀJA TIESĪBAS
Normatīvie akti par personas datu aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, savukārt, mums jānodrošina Jums iespēju tās izmantot. - Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju, lai pārbaudītu uzglabātās informācijas precizitāti un / vai labotu vai atjauninātu šos datus;
- jebkurā laikā Jūs varat atteikties saņemt e-pastus, izmantojot saiti elektroniskājās vēstulēs;
- gadījumos, kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, kas kalpo par pamatu datu apstrādes izbeigšanai;
- Jums ir tiesības saņemt Jūsu datu apstrādes apstiprinājumu, tiesības pārskatīt apstrādātos datus, iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādes periodu, datu saņemšanas avotiem, to nozīmi un Jums no tā izrietošajām sekām;
- Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personiskā informācija tiktu pilnībā izdzēsta (ja tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu).
Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms sniegt Jūsu pieprasīto informāciju par saviem personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja Jūs nevarat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt Jūsu pieteikumu. Mēs izmantosim visus komerciāli saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas nodrošinātu likumam atbilstošu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs uzglabājam.

10. KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI
Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir SAMPO Ltd SIA , 40203280430, Piedrujas iela 11, 118kb. ,Rīga, Latvija, LV-1073 Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu info@eneos.lv Gadījumā ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

11. IZMAIŅAS POLITIKĀ
Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā. Šī konfidencialitātes politika stājās spēkā un pēdējoreiz tika atjaunināta 2018. gada 25. maijā.